warning icon
YOUR BROWSER IS OUT OF DATE!

This website uses the latest web technologies so it requires an up-to-date, fast browser!
Please try Firefox or Chrome!

З Днем Злуки! Наші гроші зібрані з нашого Благодійного Сніданку допомогли нашим військовим. Дякуємо всім хто долучився до акції. Нехай Господь Бог береже наших воїнів! Христос Хрестився! Слава Україні!

Насичений день на фронті – Мар’їнка та Красногорівка.
Поспілкувалися з українськими оборонцями та відвідали позиції на донецькому напрямі, де щодня відбиває атаки російських окупантів 30 окрема Новоград-Волинська Рівненська механізована бригада Хлопці -професіонали, надійно тримаються і готові не лише до активної оборони, а й до наступу. 

Окрім того мали зустріч з нашими спецпризначенцями з 3-й окремий полк спеціального призначення – неофіційна сторінка Передали їм комп’ютерну техніку для відділу аеророзвідки та комплекти уніформи, які були придбані виключно завдяки пожертві українців США – церковної громади Ukrainian Orthodox Holy Ascension Cathedral та активної праці Olena Oleschuk Lenczuk

Висновок один! За 4 роки війни відроджена Українська Армія має багато достойних бойових командирів як сержантського так і офіцерського складу, що мають неоціненний досвід боротьби з однією найбільших армій Світу. Не дивлячись на відверту кульгавість дій вищого командування в багатьох питаннях, деструктив владних та опозиційних політиків, ці хлопці в окопах, взяли на себе відповідальність за свої відтинки фронту та своїх людей. Вони свою роботу роблять і роблять її добре, щоб ми могли зробити свою. Кожен на своїй ділянці!

© 2018, ukrcoc.org. Використання будь-якого матеріалу, що міститься на цьому сайті, дозволене тільки із гіперпосиланням на цей сайт

loading
×


development - priest Oleksii Holchuk