warning icon
YOUR BROWSER IS OUT OF DATE!

This website uses the latest web technologies so it requires an up-to-date, fast browser!
Please try Firefox or Chrome!

Всі речі для гуманітарної допомоги, які наші парафіяни та друзі (Olena Oleschuk LenczukMariya KurpitaMary Bondar та інші) збирали спільно протягом зимових свят уже прибули до місць їх призначення.
Передаємо щиру вдячність від Владики Сергія з міста Маріуполь, усім хто долучився до збору дуже потрібних в Україні речей!

****

Сергій Горобцов:

Хочу висловити слова вдячності нашім друзям з США , громаді Св. Вознесіння УПЦ КП та пані Наталі Гольчук , які постійно допомагають мешканцям сходу. І в цей раз для вимушених переселенців, інвалідів та інших нужденних пані Наталія надіслала памперси, милиці, ролятори, дитячу суміш для немовлят, багато іграшок та дитячого одягу. Наш священик Сергей Талдонов , який служить у лікарні м. Маріуполь передав цю допомогу у міську лікарню. Медичний персонал та пацієнти дуже вдячні за таку допомогу. Також наш священик передав ліки для переселенців та соціально-незабезпечених людей , які передала пані Gulya Pogotova та Valerija Dmitrieva-Moskvitina. Дай Бог всім жертводавцям добра достатку та міцного здоров’я !!!

© 2018, ukrcoc.org. Використання будь-якого матеріалу, що міститься на цьому сайті, дозволене тільки із гіперпосиланням на цей сайт

loading
×


development - priest Oleksii Holchuk