warning icon
YOUR BROWSER IS OUT OF DATE!

This website uses the latest web technologies so it requires an up-to-date, fast browser!
Please try Firefox or Chrome!

11 березня – третя неділя Великого Посту, котра є Хрестопоклонною. Напередодні, у суботу, під час вечірнього богослужіння був урочисто винесений Хрест прикрашений квітами для його вшанування.

Цієї ж неділі відбулись заходи до днів пам’яті Тараса Григоровича Шевченка. По завершенні літургії, настоятель храму відслужив панахиду, під час котрої усі присутні спільно молились за видатного українця. Прогама присвячена до днів пам’яті Кобзаря продовжилась у церковному залі.

Священик Олексій Гольчук, звернувся до присутніх вступним словом, після чого відбувся показ документального фільму “Незнаний Шевченко” та екранізованої поеми “Катерина”.

На завершення заходу, учень Недільної Школи, Віталій Сухий декламував вірш Т.Г. Шевченка “Вечір”.

Щира подяка батькам учнів Недільної Школи та Тетяні Кулій за допомогу в організації свята!

© 2018, ukrcoc.org. Використання будь-якого матеріалу, що міститься на цьому сайті, дозволене тільки із гіперпосиланням на цей сайт

TAGS: діаспора в США, діаспора вшановує Кобзаря, дні пам'яті Шевченка, Катерина Шевченка, Кобзар, панахида за Шевченком, прикрашений Хрест, Т.Г. Шевченко, Українці в Америці згадують Шевченка, Хрест Христів, Хрестопоклінна, Хрестопоклонна

loading
×


development - priest Oleksii Holchuk