warning icon
YOUR BROWSER IS OUT OF DATE!

This website uses the latest web technologies so it requires an up-to-date, fast browser!
Please try Firefox or Chrome!

“Без покаяння не може бути спасіння, тобто не може бути духовного вдосконалення і людина не може ввійти в Царство небесне. Тому що Царство небесне – це Царство, в якому немає гріха, це Царство блаженне, а там де блаженство там немає гріха. І тому для того, щоб увійти в Царство небесне треба звільнитися від гріха. Людина сама по собі звільнитися від гріха не може” – сказав Патріарх.

“Для того, щоб отримати прощення від Бога треба виконати одну умову – покаятися, визнати себе винним в тому чи іншому гріху. Людина, яка не визнає себе винною ніколи не може покаятися, але справжнє покаяння – це не тільки визнання себе винним, а це благання, прохання Бога простити. Для прикладу Іуда зрадив Вчителя свого Господа Ісуса Христа, будучи учеником, а потім визнав, що він зрадив кров невинну, але не покаявся, винним визнав, а до Бога не звернувся, щоб Господь простив, а пішов і повісився. Так ось цей гріх хоч і визнаний, але прощення людина не просила, то такий гріх не прощається.
Покаяння – це означає визнання своїх гріхів – перше, друге –звернення до Бога простити гріхи і третє – виправити свої гріхи” – наголосив Патріарх Філарет.

Пропонуємо Вашій увазі програму від 25 березня 2018 року про те чим може допомогти щире покаяння і чому воно є таким важливим.

Щонеділі о 13:25 в ефірі 5 каналу дивіться програму Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси–України Філарета “Діалоги з Патріархом”.

Церква.info

© 2018, ukrcoc.org. Використання будь-якого матеріалу, що міститься на цьому сайті, дозволене тільки із гіперпосиланням на цей сайт

loading
×


development - priest Oleksii Holchuk