warning icon
YOUR BROWSER IS OUT OF DATE!

This website uses the latest web technologies so it requires an up-to-date, fast browser!
Please try Firefox or Chrome!

У неділю, 22 квітня, наші парафіяни та прихожани мали честь прийняти участь у заході організованому 137 відділом Союзу Українок (голова Valentyna Tabaka). Захід присвячується Дню Прапора України.

Наш блакитно-жовтий стяг, який подорожує по свьому світу, побував у нашому храмі, був підписаний українцями і відправився у подальшу мандрівку до усіх українських діаспор світу.

Синій, як море, як день, золотий

З неба і сонця наш прапор ясний.

Рідний наш прапор високо несім!

Хай він, уславлений, квітне усім!

 

Lida Pelio:

Акція «Об’єднані прапором2018». 
Наш прапор продовжує подорожувати світом, поки що Америкою. Звітує громада штату Нью Джерсі: 
«Од синього Дону до сивих Карпат
Одна нероздільна родина:
Без рабства, без панства, насильства і ґрат
Вільна, незалежна Вкраїна!
З такими думками українська громада Нью Джерзі приєдналася і підтримала акцію “Об”єднані Прапором” започатковану в 2017 році українцями Європи. Суть акції полягає в тому, що українці, які живуть у різних країнах світу, пам”ятають про рідну землю і висловлюють їй свою підтримку. Український стяг буде подорожувати світом, як і його попередник, який завершив свій шлях в музеї національної історії України. 137 відділ Союзу Українок Америки вдячний громаді Нью Джерзі за підтримку цієї акції. Прапор підписано і він продовжує мандрувати Америкою та країнами світу.
Гордимося нашим прапором!»

Далі на наш прапор чекають украінці на всіх континентах світу. 

Posted by Lida Pelio on Thursday, April 26, 2018

© 2018, ukrcoc.org. Використання будь-якого матеріалу, що міститься на цьому сайті, дозволене тільки із гіперпосиланням на цей сайт

TAGS: діаспора україни, Об’єднані прапором 2018, прапор у Діаспорі, Союз Українок, Український прапор, Українці Нью Джерзі

loading
×


development - priest Oleksii Holchuk