warning icon
YOUR BROWSER IS OUT OF DATE!

This website uses the latest web technologies so it requires an up-to-date, fast browser!
Please try Firefox or Chrome!

У Пасхальний період наша громада не забувала і про те, що одна з християнських чеснот є жертовність. Парафіяни та друзі нашої парафії протягом передпасхального та святкового періоду зібрали велику кількість речей для відправки в Україну для малозабезпечених людей, або тих які опинились у складних життєвих обставинах.

За березень та квітень ми зібрали: одяг та взуття для дітей і дорослих; іграшки нові та вживанні; засоби особистої гігієни (мило, шампуні, підгузки для немовлят та для дорослих, пеленки, ковдра).

Ці всі речі були розсортовані та відіслані за адресами:

  1. м.Чернівці (2 коробки) –  волонтер Марта Левченко керівник фонду Я Майбутнє України благодійний фонд, який опікується одинокими мамами, сім’ями, що мають дітей та  опинились за межею бідності, допомагає батькам  які виховують дітей з інвалідністю.
  2. м. Маріуполь (прифронтова зона) – Єпархія УПЦ КП, владика Сергій опікується будинком милосердя у якому знаходяться люди пенсійного віку і потребують сторонньої допомоги, а також малозабезпеченими сім’ями прифронтової зони.
  3. м. Кропивницький Кіровоградської обл.  – через волонтера Оксана Червоная передаємо речі у реабілітаційний центр для дітей, які позбавленні батьківського піклування.
  4. м. Одеса – священик Дмітрій Краснобаєв, керуючий благодійною місією «Одигітрія», що опікується ув’язненими.

Щойно ми відправили ці всі речі, як наші прихожани вже знову приготували дуже корисні і потрібні речі для наступних посилок. Маємо прохання для усіх хто хоче долучитись до благодійності –  у теплий сезон року не приносити для відправки харчові продукти, зокрема цукерки. Адже наші посилки подорожують в Україну кораблем, завдяки компанії Дніпро, і цей період не є найкращим для збереження харчових продуктів у літній сезон.

© 2018, ukrcoc.org. Використання будь-якого матеріалу, що міститься на цьому сайті, дозволене тільки із гіперпосиланням на цей сайт

TAGS: Dnipro parcell service, благодійний фонд, відправка через Дніпро, гуманітарна допомога, Дім Милосердя, допомога дітям України, допомога ув'язненим, компанія Дніпро, Українці в США

loading
×


development - priest Oleksii Holchuk