warning icon
YOUR BROWSER IS OUT OF DATE!

This website uses the latest web technologies so it requires an up-to-date, fast browser!
Please try Firefox or Chrome!

Милосердя – це величезна сила, що зв’язує і об’єднує людей. Милосердя зближує сильніше кровного споріднення і відданої дружби. Тільки милосердя здатне закрити очі на фізичні вади і поганий характер людини. І лише милосердя може щиро захоплюватися кожною живою істотою тільки тому, що вона – витвір Творця.

Мати Тереза

Вже минув рік з того часу як наші парафіяни підтримали ініціативу збору і відправлення гуманітарної допомоги в Україну. Ця справа об’єднала багато людей у добру команду волонтерів.

За цей час ми змогли подарувати трохи більше радості, добра і турботи людям в Україні. Попередній місяць не був виключенням. Наша церква надсилала зібрану допомогу за адресами де чекають допомоги і потребують підтримки.

У цьому дописі хочемо вам розповісти про тих людей, які отримали нашу допомогу і дуже вдячні кожному хто долучився до збору речей.

  • Діти реабілітаційного центру постійно потребують стороннього піклування, адже їхнє життя від самого малечку не є легким – вони з різних причин позбавленні батьківського піклування. І кожного разу, коли передаємо цим діткам гостинці (одяг, іграшки, книжки, цукерки, ліки, засоби гігієни), ми показуємо їм, що в світі є добро і воно не тільки для обраних, але й для них також. Ось що  написала у Facebook вихователь з цього центру Сніжана Стрембицька: «Від імені хлопців Центру, Максима, Олега, Володимира (що на фото) хочу висловити велику подяку всім, хто хоч на мить зробив цих друзів, справжніх любителів футболу, щасливими! Кожного дня хлопці грають у футбол. А скільки радості було в очах, коли вони отримали таку форму, гетри! Дякуємо!» (ці слова вдячності для сім’ї Андрій Рівний (Andriy Rivnyy); «Дякуємо всім, хто долучився до цієї гарної справи. Потрібно бачити, як дітлахи були в захваті від солодощів,одягу та іграшок, особливо хлопці, коли отримали таку кількість машинок! Діти знають, що подарунки подолали довгий шлях, щоб потрапити до їхніх долонь. Дякуємо!!!» (за ці гостинці щира вдячність сім’ям Богдана Курта, Христина Несторяк).

 

  • По всій Україні є будинки престарілих, на превеликий жаль у таких закладах опиняються люди у яких немає рідних від яких можна чекати допомогу.  У свій похилий вік вони змушені сподіватись на підтримку небайдужих. У прифронтовій зоні такими пенсіонерами та іншими малозабезпеченими опікується керівник Донецької Єпархії УПЦ КП владика Сергій. Щоразу отримавши наші посилки, він їх розвозить за призначенням. Надіслані у березні необхідні підгузки, пеленки для дорослих, а також солодощі були передані у «Дім милосердя», для допомоги стареньким людям. (для цієї посилки передали речі Марія Кінюк та Ніла Хейлик)

 

  • Окрім державних закладів, ми стараємось надати і адресну допомогу. У квітні місяці були передані від Свято-Вознесенської громади іграшки дітям новітніх Героїв України, які боронили нашу країну.

Гарненькі ляльки отримали доньки загиблих воїнів:

Олексія Шепелюка, у якого залишилось 5 дітей. (Майор, командир зенітної батареї 51-ї окремої механізованої бригади (Володимир-Волинський).

25 серпня 2014 Загинув в бою за Іловайськ (Донецька область). 3-й батальйон бригади опинився в оточенні біля Березне, Оленівка, під постійним артобстрілом. Під час танкової та артилерійської атаки російських бойовиків під Іловайськом та Старобешевим та обстрілу з РСЗВ «Град» 25-26 серпня загинули та потрапили у полон десятки військовослужбовців 51-ї бригади).

Василя Касьяна (доброволець полку “Азов“, загинув 12-го листопада 2015 року в м. Маріуполь);

А також маленький гостинець передали синам Кондисюка Олександра  (офіцер-зенітник із 51-ї бригадю Його ім’я потрапило у списки загиблих. Але на зло всім смертям, Олександр вижив. Провівши чотири місяці у застінках Донецької СБУ і залишившись вірним присязі).

Постійно намагаємось підтримати і допомогти прикутому до ліжка молодому чоловікові Назару Дацюку. Сім років тому Назар втратив здатність ходити. Після нещасного випадку він отримав серйозну травму з пошкодженням спинного мозку. Мама Назара померла чотири роки тому, у батька інша сім’я. Прикутим до ліжка юнаком, інвалідом першої групи, опікується бабуся.

Передаємо щиру вдячність усім хто постійно долучається до доброї справи!

 

«Давайте, і вам буде дано; мірою повною, так що навіть буде пересипати через край, вам буде відсипане, бо якою мірою відміряєте, такою відміряють і вам.» Лк. 6:38

© 2018, ukrcoc.org. Використання будь-якого матеріалу, що міститься на цьому сайті, дозволене тільки із гіперпосиланням на цей сайт

loading
×


development - priest Oleksii Holchuk