warning icon
YOUR BROWSER IS OUT OF DATE!

This website uses the latest web technologies so it requires an up-to-date, fast browser!
Please try Firefox or Chrome!

Щомісяця ми звітуємо за проведену роботу по благодійності, яку здійснює наша парафія. Червень не є виключенням – на початку цього місяця ми відправили більше 400 паундів – це більше 200 кг допомоги в Україну. Завдяки кожному хто долучається до збору речей, було зібрано 7 великих коробок з іграшками, одягом, взуттям, підгузками для дорослих, одноразовими пеленками, засобами гігієни та іншими необхідними речами.

Всі ці речі були відправлені на адреси:  дитячий будинок (Соціально-реабілітаційний центр) м. Кропивницький; волонтер Марта Левченко – для адресної допомоги сім’ям з дітьми; Еліос Донецьк м. Маріуполь – (керівник Владика Сергій) – допомога у прифронтовій зоні вимушеним переселенцям та мешканцям будинку милосердя; м.Одеса, отець Дмітрій Краснобаєв очолює пенітенціарне служіння – допомога ув’язненим;  Черкаська районна організація Інвалідів – керівник Марія Островська; Свято-Михайлівська громада, Волинська область, для адресної допомоги потребуючим.

Усі посилки відправленні у травні прийшли на місця де їх чекали. Уже по мірі потреби речі, які збирала наша громада, роздані для використання потребуючими.

Кому цікаво бачити свої гостинці у руках дітей та людей які їх дуже потребують, просимо слідкувати за сторінками волонтерів на FaceBook та організацій з якими ми співпрацюємо.

Також хочемо окремо подякувати родині наших парафіян Бакалець, та окремо пані Дорі котрі постійно активно підтримують благодійну діяльність та допомагають дитячому будинку. Окрім наданих матеріальних речей цією родиною, пані Дора передала кошти, на які було закуплено для діток у реабілітаційний центр бойлер Gorenje (сухий ТЕН), набір для душової кабіни, приставку для телевізора (Т2), за допомогою якої діти мають можливість дивитися багато каналів телебачення та використовувати флешку для перегляду.

Щиро дякуємо усім хто долучається і підтримує благодійну діяльність, кожна ваша річ є дуже корисна та потрібна усім хто не має  можливості забезпечити себе або своїх дітей необхідним.

Постійно потрібні такі речі для:

  • Дітей, що знаходяться у реабілітаційному центрі (шкарпетки, нижня білизна для дівчат і хлопців (труси, б’юстгалтери), пенали, рюкзаки);
  • Для в’язнів (білизна, постіль, чай, кава, засоби особистої гігієни).
  • Для діток з інвалідністю потрібне взуття, особливо для хлопчиків (36-37 розмір укр.).

© 2018, ukrcoc.org. Використання будь-якого матеріалу, що міститься на цьому сайті, дозволене тільки із гіперпосиланням на цей сайт

loading
×


development - priest Oleksii Holchuk