warning icon
YOUR BROWSER IS OUT OF DATE!

This website uses the latest web technologies so it requires an up-to-date, fast browser!
Please try Firefox or Chrome!

Уже кілька років поспіль Патріарх Філарет, перед початком навчального року оголошує акцію «Ранець Доброти».

Цьогоріч, наша парафія уже встигла розпочати цю акцію. Парафіяни та прихожани зібрали за один тиждень 60 шкільних портфелів та велику кількість канцелярських товарів. Ці всі речі, а також: одяг, взуття, іграшки, засоби особистої гігієни були відправлені у соціально-реабілітаційний центр для дітей позбавлених батьківського піклування міста Кропивницький. У цьому закладі тимчасово перебувають діти з неблагополучних сімей.

Коли діти потрапляють у Цетр, у них не тільки немає шкільного приладдя, а іноді і нормального одягу.

У неділю, настоятель священик Олексій Гольчук, звернувся до вірян з проханням зібрати для дітей, що знаходяться в реабілітаційному центрі, будь-які придатні до вжитку шкільні сумки. На це прохання одразу відгукнулись батьки учнів недільної школи і цього тижня ми відправили в Україну ці всі ранці. З початку навчального року дітки, які перебувають у реабілітаційному центру підуть у школу з портфелями.

Працівник соціально-реабілітаційного центру Сніжана Стрембіцька, запевнила нас, що кожна дитина отримає шкільну сумку, а волонтер Оксана Червоная, візьме під особисттий контроль облік та видачу рюкзаків.

Діткам з цього закладу ми допомагаємо уже рік. Всі дітлахи, що потрапляють туди мають гірку долю і не дитячі враження про життя. Тому вони вдячні за кожну отриману річ. Вчитель пані Сніжанна, постійно надсилає фото радісних дітей, коли вони приміряють одяг чи то граються новими для них, ніколи не баченими, іграшками.

На розпочату акцію «ранець доброти» продовжують відгукуватись добрі люди з милосердним серцем, і далі приносять шкільні сумки та приладдя. Ці речі ми будемо збирати і надалі, та наступноно місяця відправимо їх у прифронтову зону для роздачі дідям, які потребують допомоги.

Цього місяця, наша парафія відправила 6 коробок гуманітарної допомоги для потребуючих в Україні. Три з них для дітей в реабілітаційному центрі м.Кропивницький. Інша допомога відпралена для: місії «Одигітрія» – допомога ув’язненим; волонтеру Марта Левченко, яка надає адресну допомогу малозабезпеченим сім’ям з дітьми та одиноким мамам, що опинились в дуже складних життєвих обставинах; Волинська область Свято-Михайлівська парафія – опікується малозабезпеченими людьми, співпрацює з громадською організацією, що об’єднує сім’ї які мають дітей з інвалідністю, надає адресну допомогу людям з обмеженими можливостями.

Щиро дякуємо усім хто постійно підтримує нашу благодійну діяльність!

P/S

Висловлюємо особливу подяку компанії “Dnipro LLC”, зокрема пані Оксані, за чудову співпрацю у добрій справі.

А також другу нашої церкви – Bob Terry за допомогу у перевезенні наших посилок.

 

© 2018, ukrcoc.org. Використання будь-якого матеріалу, що міститься на цьому сайті, дозволене тільки із гіперпосиланням на цей сайт

loading
×


development - priest Oleksii Holchuk