warning icon
YOUR BROWSER IS OUT OF DATE!

This website uses the latest web technologies so it requires an up-to-date, fast browser!
Please try Firefox or Chrome!

У липні місяці наші парафіяни зібрали та відправили в Україну для дітей з реабілітаційного центру шкільне приладдя: портфелі, канцелярські товари. І станом на початок навчального року усі діти які знаходяться у дитячому будинку м. Кропивницький були забезпечені шкільними сумками, олівцями, ручками та іншим приладдям.

Старший вихователь цього закладу, пані Снежана Стрембицкая надіслала нам фото з радісними дітлахами, які вибирали собі сумки для школи, які приміряли одяг переданий нашою громадою, а також з іграшками, яких діти постійно чекають від добрих небайдужих людей. І написала:

 Нажаль, фото не передає тієї атмосфери, що панує, коли діти отримують подарунки. Їхні очі говорять за все. Вони радіють і підходять обіймають. Діти такі щирі та відкриті. А за рюкзаки то взагалі стрибали та були в захваті. Тому я без перебільшення кажу, що всі, хто долучився до цієї акції, зробили дітям свято. Ми вдячні за допомогу.

 

У серпні-вересні люди продовжили приносити гостинці для діток з реабілітаційного центру, і  ми назбирали ще 37 шкільних сумок – це  більше ніж потребують у цьому закладі. Тому цього місяця ми відправили частину ранців на Схід України, у прифронтову зону – м. Маріуполь.  Донецька єпархія під керівництвом владики Сергія опікується переселенцями, малозабезпеченими та людьми похилого віку з «будинку милосердя».

Цього місяця ми відправили в Україну 6 пакунків з гуманітарною допомогою. Наша громада зібрала багато речей: одяг, взуття (нове та вживане), канцелярські товари, чай, кава, засоби особистої гігієни (підгузки, мило, зубна паста), постіль і звичайно ж велика кількість іграшок для діток в реабілітаційному центрі.

Дуже вячні усім хто долучається до доброї справи, всім хто від щирого серця допомагає дітям та знедоленим дорослим які потребують щоденно опіки, допомоги та підтримки!

© 2018, ukrcoc.org. Використання будь-якого матеріалу, що міститься на цьому сайті, дозволене тільки із гіперпосиланням на цей сайт

loading
×


development - priest Oleksii Holchuk