warning icon
YOUR BROWSER IS OUT OF DATE!

This website uses the latest web technologies so it requires an up-to-date, fast browser!
Please try Firefox or Chrome!

Щороку, восени збираються члени нашої громади на річні збори.

Ціль цих зборів: підбиття підсумків життя парафії за рік, що минає, а також визначення напрямків розвитку громади на прийдешній рік.

Найважливішим завданням, яке стоїть перед парафіянами – обрання нового церковного уряду.

Церковний уряд – це члени парафії, яким громада довіряє та делегує свої права у вирішенні побутових питань церкви.

Тому дуже важлива участь кожного хто вважає себе частиною нашої громади, кожного, хто вкладає своє серце і працю для розвитку цієї церкви. Адже від рішення громади буде залежати чи до церковного уряду ввійдуть достойні, відповідальні, чесні християни.

Наступним важливим кроком цих річних зборів має стати внесення змін до Конституції нашої парафії (english) (українською приблизний переклад з англійської, неофіційний документ). Тому запрошуємо усіх членів Свято-Вознесенської громади прийти на щорічні збори, які відбудуться 18 листопада 2018 року у церковному залі по завершенні літургії.

А також нагадуємо, що кожен зареєстрований член парафії повинен оплатити щорічні внески, для отримання права обирати або бути обраним до церковної управи.

© 2018, ukrcoc.org. Використання будь-якого матеріалу, що міститься на цьому сайті, дозволене тільки із гіперпосиланням на цей сайт

loading
×


development - priest Oleksii Holchuk