warning icon
YOUR BROWSER IS OUT OF DATE!

This website uses the latest web technologies so it requires an up-to-date, fast browser!
Please try Firefox or Chrome!

Відповідно до діючої Конституції нашої парафії частини BY-LAWS статті VIII – “ПОПРАВКИ”

мова оригіналу:

Proposed amendments to the Church By-Laws may be introduced by any member at a general membership meeting. Such a proposed amendment or amendments must be put in a form of a motion, duly seconded, and the proposed amendment must be posted on the Church property for all members to see. Announcements shall be made in Church for three (3) consecutive Sunday services on the proposal. In the posted notice, as well as the announcements in Church, members shall be given the date of the general membership meeting and the text of the proposed amendment. The results of the vote shall be determined by a seventy-five percent (75%) majority at a general membership meeting.”

запропоновані зміни до цього документу були озвучені 28 жовтня 2018 року у храмі по завершенні літургії.

Згідно діючої конституції будуть озвучені протягом двох наступних неділь – 04 та 11 листопада 2018 року.

Нижче подано текст запропонованих поправок та доповнень:

 

КОНСТИТУЦІЯ


­­­­­­­­­­­­­­­­ СТАТТЯ III – ЧЛЕНСТВО

РОЗДІЛ D – Заявка на отримання нових членів буде прийнята лише на засіданні Виконавчої ради. Заявник повинен бути представлений членом і повинен подати рекомендацію з письмового характеру. Заявник повинен вказати своє ім’я, вік, місце народження, адресу, останню присутність церкви, а також імена та вікові категорії всіх його або її найближчих родичів.

Доповнити реченням:

Церковна Рада повинна розглянути кожну подану аплікацію на членство у парафії не пізніше ніж два місяці після подання заявки. У разі відмови кандидату у прийняті в члени парафії, повинно бути надано письмово обгрунтоване пояснення заявнику.

Додати розділ E:

РОЗДІЛ E – Кожен кандидат у парафіяни, повинен мати підтвердження від настоятеля того, що дана особа є християнином, дотримується вчення Православної Церкви та приймає церковні Таїнства на цій парафії. Якщо особа не приймає Таїнств у цій церкві, стати парафіянином не може.

 

СТАТТЯ IV – ОФІЦЕРИ (Керівники)

Доповнити розділами

Розділ F – Новообрані члени Ради, можуть приступати до присяги лише у тому випадку, якщо вони пройшли навчання з необхідних основ канонів та Уставу Православної Церкви. Дане заняття повинно бути проведене настоятелем парафії протягом одного або двох тижнів після проведення зборів.

РОЗДІЛ LДо церковного уряду не може обиратися більше ніж одна особа від сім’ї, також недопустимо щоб одночасно до складу уряду входили батьки і їх повнолітні діти.

 

СТАТТЯ VIIІ – ЦЕРКОВНА НЕРУХОМІСТЬ

Розділ B – Церква може користуватись своїм майном, як вважає це за потрібне, без будь-якого дозволу будь-якого єпископа або будь-якого священослужителя, а також будь-якого ієрарха чи релігійного об’єднання в Українській Православній Церкві – Київського Патріархату Київ, Україна чи будь-якого іншого релігійного інституту.

Доповнити:

Розділ B – Церква може користуватись своїм майном, як вважає це за потрібне, за умови що це не суперечить православному віровченню, без будь-якого дозволу будь-якого єпископа або будь-якого священнослужителя, а також будь-якого ієрарха чи релігійного об’єднання в Українській Православній Церкві – Київського Патріархату Київ, Україна чи будь-якому іншому релігійному інституті.

 

 

РОЗДІЛ BY-LAWS

СТАТТЯ I –  ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ТА ОБОВ’ЯЗКИ ЧЛЕНІВ

РОЗДІЛ A – Кожен член Церкви повинен відвідувати церковні служби, отримувати Священні Таїнства, допомагати Церкві, виконуючи призначені йому обов’язки, ознайомитися з Конституцією Церкви та її Статутами та дотримуватися їх. Член повинен сприяти розвитку Церкви, вести чесне і моральне життя і уникати будь-яких дій, які можуть завдати шкоди собі чи Церкві.

Доповнити 

РОЗДІЛ A – Кожен член Церкви повинен відвідувати церковні служби, отримувати Священні Таїнства, допомагати Церкві, виконуючи призначені йому обов’язки, ознайомитися з Конституцією Церкви та її Статутами та дотримуватися їх. Член повинен сприяти розвитку Церкви, вести чесне і моральне християнське життя і уникати будь-яких дій, які можуть завдати шкоди собі чи Церкві.

 

РОЗДІЛ H – Члени не повинні говорити неправду про своїх колег, пастора або церковних чиновників чи посадових осіб; і не робити жодних принизливих зауважень проти Церкви чи православної віри.

Доповнити словами

РОЗДІЛ H – Члени не повинні принижувати честь та гідність, говорити неправду про своїх колег, пастора або церковних чиновників чи посадових осіб; і не робити жодних принизливих зауважень проти Церкви чи православної віри.

 

СТАТТЯ III – ЗВІЛЬНЕННЯ/ВІДСТАВКА

Доповнити розділом D

РОЗДІЛ D – У разі богохульних вчинків або висловлювань будь-яких членів церковного уряду, такі особи негайно звільняються від виконання своїх обов’язків члена церковної Управи і у разі відсутності покаяння не можуть переобиратись на наступний термін.

© 2018, ukrcoc.org. Використання будь-якого матеріалу, що міститься на цьому сайті, дозволене тільки із гіперпосиланням на цей сайт

loading
×


development - priest Oleksii Holchuk