warning icon
YOUR BROWSER IS OUT OF DATE!

This website uses the latest web technologies so it requires an up-to-date, fast browser!
Please try Firefox or Chrome!

Цієї осені ми продовжили свою благодійність, від імені нашої громади у вересні в Україну було відправлено гуманітарну допомогу. Ці посилки вже дійшли до своїх адресатів та приносять користь та радість усім хто їх отримав.

Найбільші емоції від наших подарунків, як завжди отримали дітки в Соціальному реабілітаційному центрі міста Кропивницький. Одяг, канцтовари, взуття, іграшки – це все принесло і користь і радість діткам, які позбавлені батьківського піклування. У знак вдячності, учні цього закладу передали нам відео-подяку та затанцювали. А також надіслали багато фото на яких діляться своїми емоціями з нами.

 

 

 

Працівники соціального центру написали на Facebook сторінці закладу: «Знову і знову діти безмежно щасливі і вдячні людям, що не перестають про них турбуватися. Людям, у яких Велике серце, де є місце для наших дітей. Людям, які проживають в США, але залишаються патріотами України і допомагають реальними справами !!! Дякуємо, хто долучився до збору, відправки та доставки речей для вихованців Центру. Діти отримали іграшки, одяг, взуття, канцтовари, рюкзаки. Спасибі за турботу.»

Також цього місяця ми надали адресну допомогу сім’ям загиблих українських воїнів. Їх дітям передали чудові ляльки та одяг для прийдешньої зими.

Окрім дітей, наша допомога спрямована на малозабезпечені сім’ї, людей похилого віку та людей з інвалідністю. У жовтні місяці від нас отримали допомогу жителі одного з сіл Тернопільської області.

 

 

Отець Михайло Нідзельський передав від нашого імені в сільську амбулаторію на потреби жителів села ходунці та милиці.

У прифронтовій зоні від нас постійно отримують допомогу, як переселенці так і люди похилого віку, що проживають у будинку милосердя за лінією розмежування, якими опікується владика Сергій. Наші парафіяни постійно передають для цих людей, підгузки для дорослих, одяг, засоби особистої гігієни (мило, зубна паста та щітки), чай, каву та все що може знадобитись в цьому закладі.

 

 

За цю допомогу, щиру вдячність висловив керівник Донецької єпархії владика Сергій: «Сердечно дякуємо парафіянам і настоятелю Св. Вознесенської парафії УПЦКП Clifton NJUSA за посилку з іграшками, памперсами, портфелями, продуктами харчування, за ДУЖЕ СМАЧНУ КАВУ та чудові речі для вимушених переселенців та багатодітних родин у прифронтовому місті. Дай Бог Вам всього самого доброго!!! Ми Вас дуже любимо і цінуємо Вашу жертовність !!!». Та: «Хочу висловити слова вдячності всім християнам за допомогу притулкам та вимушеним переселенцям на сході України, Нам дуже складно. Кожного дня чуємо вибухи. Багато людей втратили назавжди свої будинки, квартири і мусили з родинами переїхати в інші (мирні міста). Дуже тяжко знайти не дороге житло, влаштуватися на підприємство. Слава Богу, якщо в родині немає тяжко хворих… Памперси, ліки, продукти харчування, канцелярія для дітей, теплий одяг витягує з кишені бідних переселенців останні копійчини. І за рахунок Вас, дорогі благодійники, за рахунок Божої ласки та Вашої допомоги ми не опускаємо руки. Постійно відчуваємо Вашу підтримку і дякуємо Вам за все!!!!!!!!!!!!!»

Наші парафіяни, прихожани та друзі нашої громади знову зібрали велику кількість подарунків, котрі ми вже відправили: у прифронтову зону ООС (Операція Об`єднаних Сил англ. United forces operation) – місто Маріуполь, місто Покровськ; у соціальний центр для дітей у м.Кропивницький.

Дуже дякуємо усім, хто долучився до збору та відправки допомоги в Україну!

 

 

© 2018, ukrcoc.org. Використання будь-якого матеріалу, що міститься на цьому сайті, дозволене тільки із гіперпосиланням на цей сайт

loading
×


development - priest Oleksii Holchuk