warning icon
YOUR BROWSER IS OUT OF DATE!

This website uses the latest web technologies so it requires an up-to-date, fast browser!
Please try Firefox or Chrome!

Розпочинається різдвяний період. І щоб свята були гарні та вдалі, потрібно прикласти багато зусиль. Тому наша громада уже починає готуватись до всіх прийдешніх свят.

Минулого тижня наш новообраний церковний уряд вступив у свої обов’язки склавши присягу та провівши перше своє засідання. На цих зборах члени нової управи розподілили обов’язки по організації та підготовці до свят.

У кожному домі готуючись до свята проводять прибирання. Тому за ініціативи управи у прийдешню суботу 8 грудня організовується генеральне прибирання церкви. Відповідальним за це є Андрій Мороз, тому просимо усіх бажаючих допомогти звернутись до нього, або просто приїхати у суботу 8 грудня на 10 годину ранку у церкву та допомогти навести лад у приміщенні церкви.

Далі – підготовка до свята Миколая, яке відбудеться -16 грудня. Церковна управа запрошує всіх долучитись і приймати активну участь. Потрібно буде принести приготовані  страви, або домашню солодку випічку. Приготування страв та роботу кухні під час цього свята координує Тетяна Кулій та допомагають інші члені церковного уряду.

На 13 грудня заплановано прикрашання сцени та церковного залу. Запрошуємо приєднатись усіх творчих людей прийти і допомогти. Сценарієм свята, як завжди опікується регент нашого хору пані Алла Куцевич.

Після «Миколая» будемо активно готуватись до Різдвяних свят. Насамперед збираємо бажаючих колядувати.

Церковна управа вирішила розпочати ходити з колядками 25 грудня. Наші парафіяни підуть вітати християн, які святкують Різдво за новим стилем. Колядувати продовжимо 7 і 8 січня. Тому запрошуємо усіх бажаючих провести свята з колядками і в українській традиції приєднавшись до наших колядників.

25 грудня колядки організовує Марія Абрамів. 7 січня Віталія Стефурак.

1 січня заплановано прикрашення нашого храму. Перед цим розпочнемо рік з молебню на Новий рік, який розпочнеться о 12 годині 1 січня 2019 р., після чого присутні зможуть допомогти прикрасити храм до Різдва, встановивши ялинки та інші різдвяні прикраси.

Після Нового року буде розпочато підготовку до святкового Різдвяного Богослужіння та інших різдвяних заходів.

Усі графіки  буде оприлюднено на нашому церковному сайті та буде оголошуватись у церкві.

Запрошуємо усіх долучатись до активного церковного життя, допомагати своїй церкві  всіма можливими способами. Беріть приклад з нашого нового молодого церковного уряду, який активно взявся до роботи.

А також запрошуємо усіх співучих до нашого церковного хору, щоб щотижня своїм співом приймати участь у Божественній Літургії.

 

© 2018, ukrcoc.org. Використання будь-якого матеріалу, що міститься на цьому сайті, дозволене тільки із гіперпосиланням на цей сайт

loading
×


development - priest Oleksii Holchuk