warning icon
YOUR BROWSER IS OUT OF DATE!

This website uses the latest web technologies so it requires an up-to-date, fast browser!
Please try Firefox or Chrome!

Архієпископ Донецький і Маріупольський Сергі́й подякував нам за благодійну допомогу котру ми постійно надсилаємо в Україну:

Слава Ісусу Христу. Вельмишановна громада Свято-Вознесенської церкви зі Сполучених Штатів Америки! Дозвольте в канун великих Різдвяний свят подякувати усім вам, отцю настоятелю, всім вірянам вашої парафії за жертовну працю. За те, що не дивлячись на складні випробувальні моменти життя, ви завжди поруч з нами. Ви кожного місяця надсилаєте нам благодійну допомогу. Вона нам дуже потрібна, тому що кожного дня, у наше Донецьке Єпархіальне Управління, яке розташоване зараз у місті Маріуполь, приходять дуже багато вимушених переселенців, родин котрі у наслідок військових дій втратили і будинки, інше житло, і роботу… І дуже важливо коли саме Православна Церква, об’єднана Церква надає своїм вірянам посильну допомогу.

Я сердечно дякую вам за ваше милосердя, за ваші добрі серця! Хочу побажати вам всім миру, терпіння, добра і залишайтесь назавжди такими ж чуткими, чистими і благочестивими людьми! Слава Ісусу Христу! Слава Україні!

 

© 2018, ukrcoc.org. Використання будь-якого матеріалу, що міститься на цьому сайті, дозволене тільки із гіперпосиланням на цей сайт

loading
×


development - priest Oleksii Holchuk