warning icon
YOUR BROWSER IS OUT OF DATE!

This website uses the latest web technologies so it requires an up-to-date, fast browser!
Please try Firefox or Chrome!

16 грудня 2018 у нашій парафії відбулись святкові заходи до Дня пам’яті Святого Миколая.

Завдяки усім, хто приймав участь у підготовці та проведенні заходу, свято відбулось і до нас завітав Св. Миколай та вручив діткам подарунки.

Господині нашої парафії пригощали гостей свята смачними стравами, а дітки потішили присутніх гарно вивченими віршами та піснями. Особливо усі були у захваті від найменших учасників свята: Ангеліна Веприк (пісня «повір у чудеса»), Ілля Веприк 4 роки, Назар Антонишин 3 роки, Софія Шуліга 5 років – вірші.

Дякуємо ведучій заходу – Оксані Семирозум, яка створила гарну атмосферу, також нашій гості Юлії Буско, яка подарувала гарний різдвяний настрій своїм чудовим співом.

Велика подяка усім хто приймав участь: пану Роману Констанкевичу за музичний супровід, батькам за гарно вихованих та підготовлених діток. Окреме «спасибі» Людмилі Антонишин, що провела діткам танцювальний флешмоб, членам церковного уряду, які працювали для проведення свята, та по його завершенні.

Але найбільш особливі слова вдячності та поклін Святому Миколаєві, що вкотре завітав до нашої громади, порадував нас подарунками, та приніс благословення нашим діточкам.

Під час свята, наші парафіяни та прихожани стали помічниками чудотворця Миколая і зібрали подарунки та гостинці для дітей із дитячого будинку, що у м. Кропивницький та для інших потребуючих в Україні. Допомогу будемо збирати і надалі, та відправимо на початку січня за адресами, де їх потребують та чекають.

 

© 2018, ukrcoc.org. Використання будь-якого матеріалу, що міститься на цьому сайті, дозволене тільки із гіперпосиланням на цей сайт

loading
×


development - priest Oleksii Holchuk