warning icon
YOUR BROWSER IS OUT OF DATE!

This website uses the latest web technologies so it requires an up-to-date, fast browser!
Please try Firefox or Chrome!

Цього року наша Православна Церква України в Америці святкувала 7 січня Різдво Ісуса Христа та ще одну важливу подію для всіх православних вірян української церкви – отримання Томосу – акту незалежності та визнання українського православ’я іншими православними помісними Церквами.

7 січня 2019 року припало на понеділок і у США це будній робочий день. Попри те українці, котрі живуть далеко від своєї батьківщини, продовжують дотримуватись українських традицій – храм був наповнений великою кількістю вірян, котрі приїхали з усіх околиць міста Кліфтон, штату Нью-Джерсі, та інших штатів, для того, щоб помолитись українською мовою, вшанувати Різдво Господа і Спаса Нашого Ісуса Христа, співаючи українські колядки, зустріти та поспілкуватись з рідними та друзями.

Підчас Літургії, настоятель собору Святого Вознесіння священик Олексій (Гольчук), після слів з Євангелії, зачитав вірним послання новообраного голови Православної Церкви України Митрополита Київського і всієї України – Епифанія. По завершенні Літургії, священик привітав усіх присутніх українців з Різдвом та отриманням Томосу – створенням помісної Православної Церкви в Україні, чого вже дуже довго чекали українці як в Україні так і за її межами.

По завершенні служби Божої, парафіяни запросили гостей у церковний зал на гостину, де всі бажаючі поспілкувались та спільно заколядували.  Після чого колядники від нашої парафії відвідали з колядою будинки наших парафіян і спільно раділи та прославляли народженого Христа.

 

 

© 2019, ukrcoc.org. Використання будь-якого матеріалу, що міститься на цьому сайті, дозволене тільки із гіперпосиланням на цей сайт

loading
×


development - priest Oleksii Holchuk