warning icon
YOUR BROWSER IS OUT OF DATE!

This website uses the latest web technologies so it requires an up-to-date, fast browser!
Please try Firefox or Chrome!

Святковий різдвяний час –  чарівний, кожний чекає якісь особливі емоції від цього періоду в році. Особливо діти чекають чуда у період від Миколая до Різдва.

Наша громада вкотре стала чарівниками-помічниками та послідовниками Святого Миколая – ми протягом усього святкового періоду дарували, купували та збирали подарунки для дітей, що проживають у дитячому будинку, будинку малятка, діткам з інвалідністю, жителям прифронтової зони, пацієнтам Реабілітаційного центру для дітей хворих туберкульозом с. Поселянівка Кіровоградської області.

Парафіяни та прихожани Свято-Вознесенського храму Православної Церкви України в США м.Кліфтон, зібрали величезну кількість допомоги для потребуючих верств населення України.

 

 

На потреби, мрії і прохання дітей та працівників дитячого будинку, відгукнулась велика кількість людей. Було куплено рушники банні, засоби особистої гігієни (креми, дезодоранти, гель для душу, зубні пасти та щітки), нижня білизна, вітаміни, жаро-понижуючі препарати. Також було багато зібрано одягу, взуття та іграшок. Ці всі речі ми відправили у січні за адресами де дуже чекають діти.

Ті подарунки, що ми відправили на початку зими, діти з соціального-центру м. Кропивницький отримали у період свят і дуже тішились нашим гостинцям. З великим задоволенням приміряли та обирали собі одяг та взуття, адже, деякі з них ніколи не мали таких речей. Зі слів вихователя, учні цього закладу дуже люблять наші гостинці та радіють, що це «модні речі» від друзів з Америки. Коли вихованці йдуть у прийомні сім’ї чи дитячі будинки сімейного типу, їм дозволяють забирати із собою усі подаровані нами речі чи іграшки, що підійшли або припали до душі.

 

 

Також ми постійно намагаємось підтримати мешканців прифронтової зони. Надсилаємо посилки з допомогою у місто Маріуполь, де владика Сергій зі всіх сил намагається допомогти усім хто звертається за допомогою і тим хто не може попіклуватись про себе – це мешканці «будинку милосердя», що поза зоною розмежування.

 

 

На звернення Олександра Солдатенко – настоятеля новоствореної громади Православної Церкви України, що у місті Покровськ Донецької області, почали надсилати допомогу  для мешканців цього регіону.  Дуже важливо, що  ми можемо підтримати наших земляків-українців у тих регіонах де є у цьому велика потреба.

 

TAGS: Будинок Милосердя, владика Сергій, Діти в Україні, допомога на Різдво, допомога потребуючим, Кліфтон, ми допомагаємо, Православна Церква України, Православна Церква України в США, прифронтова зона, ПЦУ в США, Свято-Вознесенська громада, соціальний-центр м. Кропивницький

loading
×


development - priest Oleksii Holchuk