warning icon
YOUR BROWSER IS OUT OF DATE!

This website uses the latest web technologies so it requires an up-to-date, fast browser!
Please try Firefox or Chrome!

Вже кілька років наша парафія на постійній основі займається благодійністю і за цей час ми найбільше потоваришували з “Центром Соціальної Реабілітації для дітей позбавлених батьківського піклування” що у м. Кропивницький Кіровоградської області.

Ми встигли полюбити вихованців цього закладу і наші парафіяни, та члени громади співпереживають за їхню долю. Щомісяця нам вдається збирати велику кількість одягу, взуття та іграшок для них. На кожну потребу цього дитячого будинку ми намагаємось відгукнутись і допомогти – чи то з шкільним приладдям та рюкзаками, чи то з засобами гігієни, ліками, вітамінами. Наші парафіяни та друзі парафії також допомагають із закупкою нової сантехніки та електропобутових приладів.

Вихованці цього дитячого будинку, звикли до нашої опіки, постійно запитують у вихователів про нас – цікаво хто ж їм допомагає, хто за них піклується. Переважна більшість цих дітей ніколи не бачила і не мала таких речей які ми передаємо. Щойно приходить черговий пакунок – речі швидко знаходять своїх нових господарів. Зі слів вихователя пані Сніжани, у ці моменти в кімнаті повнісінько позитивних емоцій: блиск в очах та щира радість сама говорить про їхні почуття!

У знак подяки старша група вихованців цього закладу, колектив та керівник, вирішили надіслати нам офіційну «Подяку» та листи від дітей зі словами любові, і вдячності, котрими ми вирішили поділитись також з Вами!

 

© 2019, ukrcoc.org. Використання будь-якого матеріалу, що міститься на цьому сайті, дозволене тільки із гіперпосиланням на цей сайт

loading
×


development - priest Oleksii Holchuk