warning icon
YOUR BROWSER IS OUT OF DATE!

This website uses the latest web technologies so it requires an up-to-date, fast browser!
Please try Firefox or Chrome!

Вже давно минув навчальний рік і невдовзі розпочнеться новий. Хтось хоче, щоб якнайдовше тривали канікули і не відвідувати ніяких занять, але це не про вихованців нашої Недільної школи.

Протягом останніх двох років діяльність парафіяльної недільної школи дуже розширилась. Завдяки активній позиції батьків кількість учнів постійно збільшується. Для діточок ми шукаємо нові та цікаві матеріали, поєднуємо сучасне та корисне, за для того, аби навчити та передати нашим маленьким прихожанам християнські знання та світосприйняття.

Щонеділі після завершення ранкової Служби Божої (Літургії) діти біжать на заняття, разом із ними приходять батьки, які так само як і діти хочуть дізнатись багато корисного та нового. Для більшої цікавості щоразу ми пропонуємо учням творчі завдання, які вони можуть виконувати з допомогою батьків. Цим ми підтримуємо сімейну атмосферу, повертаємо наших мам та татусів до дитинства.

 

При Свято-Вознесенській парафії є річне коло традиційних свят до участі в яких залучаємо наших вихованців. Дітки зустрічають Святого Миколая, отримують від нього подарунки; до різдвяних свят готують вертеп, при бажанні залучаємо до колядування; до «Дня матері» готуємо гарний концерт за участі дітей. Наш щорічний український фестиваль не буває без співу та танців наших діток. Цьогоріч ми започаткували «відкриті уроки».

 

Щороку ми готуємо дітей від 7 років (і старших без вікових обмежень та з індивідуальним підходом) до першої сповіді, яку ми проводимо, по традиції, під час урочистого богослужіння наприкінці травня. Навчаємо дітей та їх батьків, як підготуватись до цього Таїнства. Під час підготовки діти та дорослі дізнаються для себе багато нового про сповідь та інші церковні Таїнства.

 

Наші вихованці мають змогу навчатись співу, грі на фортепіано – завдяки приватним урокам з професійними викладачами. Впроваджуємо гуртки малювання та танцю.

 

Радіємо допомозі старшокласників, які також приєднуються до участі в наших святкових заходах, зараховуємо їм години волонтерської праці, що дуже корисно для їх майбутніх успіхів і соціальної активності.

 

Хто може відвідувати наші заняття, і які правила?

Відвідувати заняття можуть усі бажаючі від 2 до 102 років. Ми запрошуємо усіх хто є в церкві на богослужінні, незалежно від частоти відвідувань храму. З радістю приймаємо нових діток та їхніх батьків на наших уроках, залучаємо до участі в активній частині. Головною умовою є ваше бажання приймати участь. Ми розмовляємо українською, розуміємо англійську, польську, російську. Не відкидаємо нікого, незалежно від походження, головне бути християнином, мати віру в Бога, або шукати Його правди і бажати виховувати своїх дітей у християнському дусі та наших традиціях. Наша Недільна школа дружня до дітей та їх батьків. Відкриті до співпраці з батьками, дідусями та бабусями.

Недільна школа нашої парафії запрошує вас з діточками з вересня місяця на щотижневі заняття!

© 2019, ukrcoc.org. Використання будь-якого матеріалу, що міститься на цьому сайті, дозволене тільки із гіперпосиланням на цей сайт

loading
×


development - priest Oleksii Holchuk