warning icon
YOUR BROWSER IS OUT OF DATE!

This website uses the latest web technologies so it requires an up-to-date, fast browser!
Please try Firefox or Chrome!

22 вересня 2019 року відбувся наш щорічний Український Фестиваль. 

Цьогоріч до нас завітало багато гостей, серед який представники українського та американського бізнесу. Були й такі, що вперше відвідали наш фестиваль. 

Культурно-розважальна програма стала дуже насиченою завдяки танцювальним колективам. Прикрасили свято своїм співом юні таланти Ангеліна Веприк та Христина Гольдфельд. Окрема подяка нашим позитивним ведучим: Ліліані Худолій та Богдану Табака. Музичний супровід фестивалю здійснював наш місцевий гурт “Зорепад”, котрий на завершення свята, подарував усім позитивні емоції та гарний настрій під виконання українських пісень. 

Для наймолодших дітей, що прийшли до нас, була підготована розважально-пізнавальна програма від представників сімейного клубу “Indigo Kids“. Подарувала дітям чудові емоції та розмальовувала кожного бажаючого (Face Painting) Христина Посіко – вчитель художнього мистецтва при нашій Недільній Школі. 

На святі були і подарунки. Кожен бажаючий міг придбати лотерею та отримав шанс виграти приз від нашої парафії та інших учасників фестивалю. “Міст Експрес” потішив наших гостей чудовими призами. Талановиті рукодільниці Маша Несторяк та Ірина Ердоган презентували вироби ручної роботи на подарунки переможцям лотереї.  Окремі представники бізнесу також мали гостинці та призи для учасників свята.

Саме головне, без чого не обходиться жодне українське свято – смачна українська кухня. Під керівництвом Ірини Суха, наші невтомні господині наготували багато страв. Завдяки Миколі Кулик на нашому святі була особлива страва – смажений кабанчик. Порося припало до смаку великій кількості гостей, тому свіжина швидко скінчилась. 

Щиро дякуємо Богу за вдало проведений фестиваль, за кожного учасника та помічника. 

 

 

 

© 2019, ukrcoc.org. Використання будь-якого матеріалу, що міститься на цьому сайті, дозволене тільки із гіперпосиланням на цей сайт

LEAVE A REPLY

loading
×


development - priest Oleksii Holchuk