warning icon
YOUR BROWSER IS OUT OF DATE!

This website uses the latest web technologies so it requires an up-to-date, fast browser!
Please try Firefox or Chrome!

У вересні-листопаді ми надіслали 21 коробку – це 1241,7 фунт гуманітарної допомоги.

Місія благодійної діяльності при нашій парафії не зупиняється, а лише набирає обертів. Ми знаходимо нових підопічних – це та категорія  людей, яка потребує допомоги і ми намагаємось дбати про них щомісяця. Так само ми знаходимо нових друзів-однодумців, які підтримують нашу благодійність.

 

За попередні три місяці ми зібрали багато одягу, іграшок, взуття, засобів гігієни, засобів догляду за важко хворими, вітаміни, дитяче харчування, ковдри, подушки, цукерки, книги і багато всього корисного і дуже потрібного в Україні.

Ми на постійній основі допомагаємо:

–        Комунальний заклад “Центр соціально-психологічної реабілітації дітей” Кіровоградської обласної ради;

–        Благодійний фонд «Я мабутнє України» (волонтер Марта Левченко);

–        Свято-Покровська парафія м.Покровськ Донецької області (прифронтова зона) настоятель отець Олександр Солдатенко;

–        Сім’ї українських ветеранів та військовослужбовців, сім’ї загиблих та полонених захисників України. (довірена особа волонтер Оксана Червоная);

–        Дітям, що перебувають на лікуванні у протитуберкульозному  відділенні (здійснюють опіку священики Кропивницької єпархії Кіровоградської області);

–        Дорослі та діти з особливими потребами (опікується Священик Михайло Нідзельський м.Нововолинськ).

–        Місія соціального служіння, яка опікується: бездомними, одинокими лежачими хворими, соціально незахищеними людьми, сім’ями в яких є діти з орфанними захворюваннями (діє при Видубицькому чоловічому монастирі м. Києва під керівництвом Романа Холодова).

 

Цього місяця ми приєднались ще до однієї доброї справи і зібрали першу посилку для «Дім мама», який організувала волонтер Ольга Череватова . Він діє у с. Лука-Мелешківська Вінницької області. У цьому центрі знаходять прихисток мами з дітками, які втратили або ж і не мали даху над головою. В цьому будинку жінки отримають усе необхідне, для щасливого материнства, та для того, аби налагодити своє життя, щоб їхні дітки не потрапили до притулків та зростали поруч зі своєю мамою.

Найбільше вдячності ми отримуємо від вихованців із Соціально-реабілітаційного центру, в цей заклад діти потрапляють із складними долями. В більшості, вони ніколи не отримували батьківського піклування, не мали тепла, ласки і навіть основних засобів до життя. Зі слів вихователя, іноді дитина не може повірити, що це саме їй дають таку звичайну річ, як тепла кофта. По кілька разів перепитують, чи вони справді це можуть залишити собі, обіймають, стрибають, щиро радіють кожній переданій нами речі. Надсилають нам з центру велику кількість позитивних фото, на яких діти з радістю позують у новому для них вбранні.

 

Про наші з вами справи з Інтернету дізнаються не лише українці. Нещодавно до настоятеля священика Олексія звернулась американка, яка прочитала наш допис про дітей центру. Вона виявила бажання приєднатись до нашої місії. Вже цього місяця завдяки Вів’єн ми відправили дітям нові куртки та зимове взуття. Сподіваємось, що до першого зимового свята Миколая у діток будуть чудові подарунки – тепле взуття та одяг.

Люди часто задають питання, що найбільш потрібно, щоб передати дітям в Україну? Найгостріша потреба у:

–         Взуття (нове та вживане);

–         Засоби гігієни (підгузки, пеленки, мило, шампуні, зубні пасти, щітки та інше);

–         Теплий одяг в зимову пору;

–         Дитяче харчування;

–         Вітаміни, жаропонижуючі, засоби проти вошей;

–         В зимову пору відправляємо дітям цукерки, чай, какао, пластівці.

Передаємо величезну подяку усім нашим друзям, які  долучаються до парафіяльної благодійної місії. Кожного разу усі хто отримав  допомогу від вас неймовірно вдячні за це, волонтери та священики звітують перед нами за використання надісланих речей.  

 

© 2019, ukrcoc.org. Використання будь-якого матеріалу, що міститься на цьому сайті, дозволене тільки із гіперпосиланням на цей сайт

LEAVE A REPLY

loading
×


development - priest Oleksii Holchuk