“Пустіть дітей! Не бороніть їм приходити до Мене, бо таких є Царство Небесне” – такими словами звертався Ісус Христос до своїх учнів.

І ми запрошуємо вас приходити з дітками на богослужіння. Не потрібно боятись чи соромитись, що малюки непосидющі. Найкращий варіант для батьків з самими маленькими – приносити їх до Причастя (приблизно з 11:00 години). Не позбавляйте діток можливості рости під опікою Божою.

Для більших непосидьків у нас діє гурток. Вони можуть бути зайняті доки батьки моляться. З 10:15 до 11:15 – Христина Посіко навчає вихованців художньому мистецтву. 27 жовтня був проведений майстерклас за методикою малювання на воді “ебру”.  Ми стараємось розвивати наших діточок, робимо щоб відвідування церкви для них було корисним та цікавим.

По завершенні творчого гуртка, малюки йдуть до причастя. Після богослужіння у нас розпочинається заняття Недільної Школи. Розмовляємо з дітками на серйозні теми: про важливість молитви; про біблійні історії та персонажі цих історій; про святих та їхнє життя.

На завершення уроку пані Іванна Гуль навчає учнів співати. Ми уже розпочали підготовку до зимових свят.

 

video

LEAVE A REPLY

loading
×