warning icon
YOUR BROWSER IS OUT OF DATE!

This website uses the latest web technologies so it requires an up-to-date, fast browser!
Please try Firefox or Chrome!

Історично так склалось, що у США, Церква стала для українців осередком єднання та берегинею національної культури, і традицій. Батьки, дідусі та бабусі приводять своїх діточок, яким довелось зростати у іншій країні, до храму аби передати їм свою віру та привити любов до традицій.

Тому, окрім спільної молитви, наша громада організовує та запрошує усіх бажаючих щороку 18 січня на святу вечерю з колядками, вертепом, смачною кухнею та жартами.

Отже, запрошуємо вас переглянути відео вертепу у виконанні юних талантів Свято-Вознесенської парафії у м.Кліфтон. Сценарій дійства був складений за мотивами повісті М. Гоголя “Ніч перед різдвом”.

Щиро дякуємо учасникам дитячого вертепу і тим хто допомагав у його підготовці:

Ведуча – Оксана Семирозум; Помічник – Оксана Данченко; сценарій і постановка – Наталія Гольчук.

ДітиСолоха – Маргарита Гольчук, дяк – Віталій Сухий, Чортик – Анастасія Сильчук, Козаки: Ернест Паченко, Максим Чорняк, Олексій Гольчук; Звіздар  – Василь Кульматицький; Колядники: Дарина Ердоган, Олена Курпіта, Христина Веприк, Тетяна Паченко  та Каміла Паченко, Тетяна Бучинська, Софія Данченко, Ангеліна Веприк; Маленький пастушок – Ілля Веприк.

 

© 2020, ukrcoc.org. Використання будь-якого матеріалу, що міститься на цьому сайті, дозволене тільки із гіперпосиланням на цей сайт

LEAVE A REPLY

loading
×


development - priest Oleksii Holchuk