warning icon
YOUR BROWSER IS OUT OF DATE!

This website uses the latest web technologies so it requires an up-to-date, fast browser!
Please try Firefox or Chrome!

У зимовий час наша Свято-Вознесенська громада не лише колядувала, готувала вертепи та приймала гостей, а й працювала для надання допомоги в Україні.

У період грудня-лютого ми зібрали велику кількість гуманітарної допомоги для відправки в Україну – це 23 пакунки вагою 1 562,3 паундів  (приблизно 708кг.).

Ми змогли відправити допомогу у таких напрямках:

1) Комунальний заклад “Центр соціально-психологічної реабілітації дітей” Кіровоградської обласної ради;

2) Кризовий центр тимчасового проживання мам з дітьми «Дім мама» що на Вінничині. (засновник волонтер Ольга Череватова);

3) Будинок волонтерської допомоги для матері та дитини «Стежка додому», що на Одещині який взяла під совою опіку, уже відома нашій громаді волонтер Марта Левченко (Благодійний фонд «Я мабутнє України»);

4) Свято Покровська парафія м.Покровськ Донецької області (прифронтова зона) настоятель отець Олександр Солдатенко;

5) Сім’ї українських ветеранів та військовослужбовців, сім’ї загиблих та полонених захисників України. (довірена особа волонтер Оксана Червоная);

6) Малозабезпечені сім’ї якими опікуються священики Кропивницької єпархії Кіровоградської області;

7) Дорослі та діти з особливими потребами (опікується Священик Михайло Нідзельський м.Нововолинськ);

8) Будинок милосердя для проживання одиноких знедолених людей похилого віку, який знаходиться  у «сірій зоні». Цими людьми опікується владика Сергій – єпископ Донецький та маріупольський.

Громада зібрала багато корисних і дуже необхідних речей: засоби особистої гігієни (креми, шампуні, мило,  гелі, вологі серветки та ін.) ; підгузки та пиленки; одяг;  взуття; іграшки; вітаміни та різні засоби по догляду за хворими; цукерки; дитяче харчування та багато всього дуже корисного людям, які не мають можливості придбати ці речі. Також передаємо подарунки та допомогу з ціллю висловити нашу пошану, любов та  підтримку сім`ям захисників нашої України.

Від імені наших підопічних передаємо слова вдячності усім хто підтримує благодійну місію при Свято-Вознисенській парафії.  До нас долучаються не лише українці. Друзями стають також вихідці з інших країн, які всім серцем та душею співпереживають українським діткам та  знедоленим людям.  На постійній основі допомагають та активно підтримують благодійність : Марина Вільямс  (родом з Ростова, Росія) разом з мамою передали величезну кількість підгузків для  дорослих; Вів’єн – родом з Азії, щомісяця закупляє для діток підгузки, одяг, солодощі та засоби особистої гігієни; цього місяця до нас долучилась Наталія Калмикова  (родом з  сусідньої Молдови) і передала допомогу діткам наших військових та тим, які опинились у складних життєвих обставинах.

Та найбільша кількість допомоги зібрана завдяки нашим українцям, які  переживають за Україну і зі всіх сил хочуть допомогти своєму краю. І щоразу до нас долучається все більше чудових і добрих людей.Цього місяця до нас приєднались вихованці Souks Passaic –  садочок “школи українознавства” (вихователь пані Марина Гаврильчук).

Для того, аби наша допомога йшла у користь і за місцем призначення ми просимо усіх адресатів надавати нам інформацію про отримання та використання допомоги за призначенням. Найбільше на наше прохання відгукуються: волонтер, що опікується родинами військових – Оксана Червоная; Вихователь дитячого реабілітаційного центру – Сніжана Стрембицька.

Дітки в цьому центрі щоразу після отримання наших посилок влаштовують покази мод у новому вбранні, із задоволенням позують і передають вітання та вдячність нашій громаді. Сім’ї військових так само дуже вдячні нам за допомогу, при можливості роблять фото.

На прохання Оксани Червоної ми збирали і надіслали допомогу родині загиблого військового Вадима Харті. У нього залишилась дружина з двома синочками та мама пенсійного віку, яка втратила ще одного сина і залишилась з двома малими внуками на руках, бо їхня мама не дбає про них. Друг нашої парафії пані Феодора Пілчар зробила подарунок цій родині і на свята четверо хлопчиків отримали спортивне знаряддя для гри у настільний теніс.

Дуже важливо, що наша місія об’єднує велику кількість чудових людей, які  стають нашими друзями, а також всі разом ми творимо  справи, які повертають людям віру у добро і дають надію на завтрашній день.

© 2020, ukrcoc.org. Використання будь-якого матеріалу, що міститься на цьому сайті, дозволене тільки із гіперпосиланням на цей сайт

LEAVE A REPLY

loading
×


development - priest Oleksii Holchuk