warning icon
YOUR BROWSER IS OUT OF DATE!

This website uses the latest web technologies so it requires an up-to-date, fast browser!
Please try Firefox or Chrome!

Слава Ісусу Христу.

Шановна громадо Свято-Вознесенської парафії! У зв’язку з епідемією –  встановлений карантин, лікарі та відповідні органи охорони здоров’я закликають усіх до обмеження контактів та відвідування громадських місць. На фоні цього виникає багато запитань, щодо відвідувань храму та молитви у ньому.  Цей допис є для того аби дати відповіді на запитання, що уже виникли.

 

  1. Чи будуть відмінені недільні богослужіння? Храм діє і відмінятися недільні Богослужіння на разі не будуть. У цей важкий час дуже важливо посилити наші молитви. Головне завдання священиків та всіх служителів церкви звершувати ще більше молитов за свою паству.
  2. Чи наполягає священик на тому щоб парафіяни і прихожани відвідували у неділю богослужіння? Священик нікого не примушує до відвідування храму і тим паче не засуджує за обережність. Але варто бути поміркованими і послідовними – якщо ви побоялись йти у храм, щоб не захворіти, то не варто у той же час відвідувати і інші громадські місця без нагальної потреби.
  3. Що робити, якщо є бажання піти у храм помолитись, але самопочуття не найкраще? Якщо у вас є будь які симптоми вірусних захворювань – найкраще на разі залишатись вдома і не спокушати інших на різні домисли і нарікання.
  4. Якщо я почуваюсь добре, уся сім’я здорова, але є члени сім’ї, які не підтримують мого бажання йти до храму під час карантину? Сварки та суперечки не є чимось добрим, особлтво під час Великого Посту. Якщо ваші близькі висловлюють своє невдоволення чи занепокоєння поставтесь з розумінням, при потребі залишайтесь вдома і запропонуйте спільно помолитись, чи переглянути богослужіння онлайн.
  5. Якщо я прийду у церкву, чи обов’язково мені цілувати хрест та ікони? Цілувати хрест та ікони не є обов’язковим, кожен повинен сам визначати рівень своєї безпеки. Ви можете вшанувати їх поклоном, дотиком, без поцілунку, молитвою перед іконою чи хрестом. Звичайно що для додаткової безпеки у нашому храмі усе обробляється санітайзером. Береженого Бог береже.
  6. Якими молитвами краще молитись, якщо я вирішу залишитись вдома і не відвідувати недільних богослужінь у цей період? В першу чергу слід пам’ятати, що молитва – це розмова з Богом! Саме по собі читання молитов є лише текстом. Але якщо людина вкладає у це своє серце та розум – щира молитва завжди дієва. Ви можете посилити свої ранкові та вечірні молитви котрі є у молитовнику, довшою молитвою від себе, читанням акафістів чи духовних книг (наприклад Добротолюбіє, Ліствиця, Псалми та ін.), переглядом духовних передач та фільмів.

© 2020, ukrcoc.org. Використання будь-якого матеріалу, що міститься на цьому сайті, дозволене тільки із гіперпосиланням на цей сайт

LEAVE A REPLY

loading
×


development - priest Oleksii Holchuk