На цьогорічне свято Входу Господнього в Єрусалим, наш храм був відчинений для вірян. Хоча ще діють карантинні обмеження і ми змушені лімітувати кількість присутніх у храмі, та просити усіх дотримуватись встановлених вимог щодо віддалення та носіння масок. Щиро вдячні нашим прихожанам, що з розумінням ставляться до всіх вимог і стараються їх дотримуватись.

Дуже радіємо, що наша громада багата дітьми. Ми стараємось зробити усе, щоб діткам було цікаво і корисно. Доки батьки перебували на службі Божій, вчителі Недільної Школи займали діток творчими завданнями. Після чого вся юрба дітлахів чемно приступила до Причастя і чекали освячення верби і доки їх священик поблагословить свяченою водою. І після завершення святкової Літургії у діток було заняття Недільної Школи, де ми поговорили про свято та українські традиції пов’язані з ним.

Також сьогодні не обійшлось без привітань. Наша громада від щирого серця вітала чудову людину, талановиту майстриню, члена церковного уряду, хористку – Оксану Хан з Днем народження. Наша вся громада дуже поважає і цінує пані Оксану, а також дуже любить усі її смаколики та випічку якими вона усіх частує.

LEAVE A REPLY

loading
×