warning icon
YOUR BROWSER IS OUT OF DATE!

This website uses the latest web technologies so it requires an up-to-date, fast browser!
Please try Firefox or Chrome!

Українці, що живуть у Нью-Джерсі, моляться і турбуються про близьких на батьківщині.

“Майже у всіх наших людей є сім’ї, я також маю її в Україні. У мене є батько, сестра, її чоловік і два племінники, – каже священик Української Греко-Католицької Церкви Василь Путера.

“Деякі з членів моєї сім’ї беруть участь у боротьбі за свободу України. І я завжди в контакті з ними. Слава Богу, все добре з ними, з усіма подіями, які там відбуваються “, – сказала житель Franklin Lakes Наталія Малиновська.

Протести в Україні росли протягом останніх кількох місяців, так як уряд відмовився від угоди, щоб приєднатися до Європейського союзу. Потім напруженість вилилася в кровопролиття.

“Те, що насправді викликає обурення, то коли від куль снайперів загинуло 82 людини. Тоді все, пішло шкереберть, тому що вони фінансувались Партією Регіонів і по суті і вигнали Януковича, »сказав житель Nutley Володимир Могучий.

Український президент втік з Києва, але пообіцяв повернутись, незважаючи на ордер на його арешт. Україна розділена між проросійськими східніми та західними областями. І це стратегічно важливо для Європи, Росії та США.

Незважаючи на драматичні зміни, що відбувалися в Україні протягом останніх декількох днів, підтримка революції, від людей котрі проживають в Нью-Джерсі, не повинна зменшуватись. Це тому, що існує цілком реальна загроза що президент Росії Володимир Путін може втрутитися.

Українські американці сподіваються, що Сполучені Штати будуть пропонувати допомогу.

“По-перше, потрібно зберігати дуже сильні санкції, щоб вони не мали фінансуваня. І по-друге, потрібно переконатися, що Путін не надсилає свої війська, щоб нібито врятувати своїх людей, як це було в Грузії “, – сказав Могучий.

Вибори нового українського президента планується провести наприкінці травня. Тим часом, більше ніж 70 000 українців тут у США уважно стежать за подіями на батьківщині.

http://www.njtvonline.org

© 2014 – 2018, ukrcoc.org. Використання будь-якого матеріалу, що міститься на цьому сайті, дозволене тільки із гіперпосиланням на цей сайт

loading
×


development - priest Oleksii Holchuk