Навчальний рік 2020-2021 був непростим для учнів та їх батьків. Складнощі не оминули і Рідну Школу Українознавства, Пассейк-Кліфтон. Та погані обставини часто дають поштовх новим можливостям.

Так і сталось, погані наслідки Covid-19 сприяли розвитку тіснішої дружби нашої парафії та Рідної Школи. Оскільки Школа Українознавства втратила приміщення, учні були змушені перейти на онлайн навчання. Найважче було самим маленьким діткам. Для спрощення ситуації наша парафія надала приміщення, де змогли проводити навчання in-person учні садочка, передшкілля, першого та другого класів.

Співпраця була позитивною, вчителі української школи зробили усе від них залежне, щоб атмосфера і навчальний процес були плідними.

Дотримуючись усіх вимог під час пандемії, щосуботи проводились уроки для маленьких українців, що підростають у США.

22 травня добіг кінця навчальний рік і вчителі з учнями прийняли участь у подячному молебні у нашому храмі, отримали благословення на гарні літні дні.

Щиро дякуємо директору пані Тетяні Федак та колективу Рідної Школи за дружню атмосферу, посмішки діток та патріотичне виховання підростаючого покоління. Окрема подяка за чудове поповнення церковного квітника кущами троянд.

Щиро бажаємо гарного літнього відпочинку учасникам навчального процесу.

 

 

 

 

LEAVE A REPLY

loading
×