warning icon
YOUR BROWSER IS OUT OF DATE!

This website uses the latest web technologies so it requires an up-to-date, fast browser!
Please try Firefox or Chrome!

Парафіяни, прихожани та друзі нашої церкви уже кілька місяців поспіль збирають гуманітарну допомогу для потребуючих дітей, військових та престарілих в Україні.

Цей місяць не був виключенням, всі бажаючі і далі долучаються до доброчинності. Нам спільно вдалось зібрати чотири пакунки, які ми відправили сьогодні через компанію Дніпро, що завжди робить нам великі знижки для відправки гуманітарної допомоги.

Цього разу були зібрані іграшки, одяг для дітей та дорослих, багато цукерок (які зроблять солодшим життя людей в будинку престарілих, та діток у реабілітаційному центрі), підгузники, пеленки багаторазового та одноразового використання, медична білизна, милиці.

Ці речі були розсортовані у місця де їх потребують: Будинок милосердя, Реабілітаційний центр для дітей позбавлених батьківського піклування; Благодійний фонд «Одигітрія», який опікується ув’язненими; та для адресної допомоги людям з інвалідністю та малозабезпеченим.

Дуже вдячні усім сім’ям, що не залишаються осторонь і приєднуються до доброї справи. Разом робити добро легко! (Nila Chejlyk,  Kristina TinaАндрій Рівний (Andriy Rivnyy)Bogdana KurtaMaria Keniuk та інші).

А ще, хочеться порадіти, що наші гостинці надіслані у січні місяці уже на місцях їх призначення і приносять радість і користь усім хто ними користується.

Ми надсилали посилки у Благодійний фонд «Я Майбутнє України», і усі кому цікаво побачити свої речі у користуванні українських діток, можуть це зробити у групі звітів, цього Фонду: Я Майбутнє України  https://facebook.com/story.php?story_fbid=2119278751628877&id=1726036390953117

© 2018, ukrcoc.org. Використання будь-якого матеріалу, що міститься на цьому сайті, дозволене тільки із гіперпосиланням на цей сайт

loading
×


development - priest Oleksii Holchuk