warning icon
YOUR BROWSER IS OUT OF DATE!

This website uses the latest web technologies so it requires an up-to-date, fast browser!
Please try Firefox or Chrome!

Продовжуємо інформувати про благодійність, яку здійснює наша парафія.

Одним з адресатів відправки гуманітарної допомоги є комунальний заклад “Центр соціально-психологічної реабілітації дітей” Кіровоградської області, для котрого парафіяни та прихожани регулярно збирають одяг, іграшки, солодощі, засоби особистої гігієни.

Нашій попередній передачі дітки зраділи по особливому! Адже учні Свято-Вознесенської Недільної Школи, разом з батьками передали дуже гарні, якісні іграшки та одяг. Кожна дитина самостійно змогла вибрати собі іграшку до вподоби. Зі слів волонтера, яка допомагає нам відслідковувати ситуацію: «Діти такого ще не бачили!», а також працівник соціального центру, запевнила, що усі речі, які діти отримали від нас у подарунок, вони зможуть забрати із собою, коли будуть покидати реабілітаційний центр.

В цьому Центрі знаходяться дітки зі всієї області, котрі опинилися в складних життєвих обставинах, позбавлені батьківської опіки. Діти від 3 до 18 років. Ці групи стаціонарні, а є ще денна група – це діти, які приходять на консультування з психологами. Знаходяться діти тимчасово – 9 місяців, поки вирішується питання про подальше їх влаштування. Пріоритет надається прийомним сім’ям, а не інтернатам.

Майже всі діти з неблагополучних сімей. Служба у справах дітей вилучає таких дітей із сімей, якщо перебування загрожує їхньому життю і здоров’ю. За направленням Служби або ж Постанови поліції (якщо бродяжили, жебракували діти), ці вони потрапляють до Центру. Працюють в Центрі, крім адміністрації, вихователі, психологи, юрист, обслуговуючий персонал. Діти за віком ходять до школи, під супроводом соціального педагога. Звичайно, сам Центр забезпечує дітей харчуванням: сніданок, обід, полуденок, вечеря. По можливості засобами гігієни, одягом, постільною білизною, канцтоварами.

Дітям недостатньо шкільного приладдя, пеналів, олівців, ручок, рюкзаків. Завжди потрібні гребінці, шампуні, зубні пасти, щітки. Дітки молодшої групи полюбляють розмальовки, потребують книжок. Часто одяг і взуття у якому дітки потрапляють до реабілітаційного центру викидається, бо не придатний для вжитку. Буває, що поступають діти влітку, а вибувають взимку, потрібно їх забезпечити одягом.

Умови перебування дітей задовільні. В Центрі працюють ще медики – лікар і медсестри. В Центрі тепло.

Також працює Недільна Школа де діти вивчають Біблію. Тут до них кожного тижня приїжджають небайдужі люди.

Усі, кому є небайдужими долі дітей з Реабілітаційного Центру, можуть долучатись до збору необхідних речей.

 

Допис від волонтера Oksana Chervonaya

“Сьогодні розібрали посилки від наших американських друзів. Чудові іграшки, дитячі речі, книги, солодощі для наших діток з Центру соціальної реабілітації.
Вже за кілька днів покажу вам фотографії сяючих посмішок малечі.
Наталія Гольчук дякую Вам і всім парафіянам вашої церкви за постійну підтримку! Мрію про те, що і в Україні настануть такі часи, коли не буде нужденних дітей. Дякую!!!”

“Якщо ви змогли зробити бодай одну дитину в світі щасливою хоча б на коротку мить-ви вже живете недаремно. Дякую Наталія Гольчук та парафіянам вашої церкви, ви справжні чарівники!
Діти та вихователі Центру реабілітації влаштували для вас справжню фотосесію)
Ваші подарунки подолали шлях через океан і половину земної кулі, щоб зробити світ цих діток трохи яскравішим!”

© 2018, ukrcoc.org. Використання будь-якого матеріалу, що міститься на цьому сайті, дозволене тільки із гіперпосиланням на цей сайт

TAGS: волонтери допомагають дітям, гуманітарна допомога дітям центру, діти з неблагополучних сімей, діти позбавлені батьківського піклування, діти реабілітаційного центру, діти сироти, іграшки для дітей сиротинця, Кіровоградська область, м.Кропивницький, потрібні речі для дітей в сиротинець

loading
×


development - priest Oleksii Holchuk