warning icon
YOUR BROWSER IS OUT OF DATE!

This website uses the latest web technologies so it requires an up-to-date, fast browser!
Please try Firefox or Chrome!

Коли вам здається, що люди жорстокі і несправедливі, подивіться на ці фотографії. За кожною з них історія життя дивовижних людей.

Іноді ми дозволяємо собі забути, наскільки красивий світ. Це не означає, що проблеми, з якими стикаємося кожен день, не є важливими. Іноді нам просто потрібно … трохи перерви. Нагадування про все, що щось може бути важливішим. Що ми могли б більше схожими до люблячого Творця.

Фото у цьому списку обов’язково викличуть на вашому обличчі посмішку, але також, можуть змусити вас трішки плакати. Але це будуть лише сьози щастя. Найголовніше, ми сподіваємось, що вони надихнуть вас побачити більше добра у світі і зробити більше користі.

1. Кожен день цей чоловік привозить воду тваринам, щоб врятувати їх від посухи.

2. Самотній пенсіонер з Дубліна щовечора готує 50 порцій каррі для бездомних. Він живе на пенсію і сам оплачує продукти.

3. Пожежні з Арізони гасять будинок в Мексиці.

4. У школі запустили програму “Сніданок з татом”, але у багатьох студентів не було батьків. Керівництво школи розмістило повідомлення у Фейсбуці про пошук 50 чоловіків-волонтерів. На оголошенння відгукнулося 600 чоловік.

5. Колишня пацієнтка, паралізована нижче пояса, прийшла провідати медсестру в лікарні.

6. Ця літня жінка постійно приходила читати книги в супермаркет, тому співробітники магазину поставили лавку для неї.

7. Атлет Кемерон Лайл зареєструвався в регістрі донорів кісткового мозку і забув про це. Йому подзвонили за місяць до чемпіонату з легкої атлетики. Спортсмен відмовився від шансів на медаль і погодився на операцію, щоб допомогти невідомій людині перемогти лейкемію.

8. 5 років тому наркозалежний чоловік вкрав гаманець з грошима у випадкового перехожого. Після лікування він повернувся до нормального життя, знайшов адресу тієї людини, повернув йому вкрадені гроші і написав листа з вибаченнями.

9. Це вчитель в школі, він великий шанувальник групи Red Hot Chili Peppers, але ніколи не був на їхньому концерті. Студенти скинулися разом і подарували йому квиток на виступ улюбленого гурту.

10. У літнього чоловіка стався серцевий напад, коли він чистив дорогу біля будинку. Парамедики відвезли його в лікарню, а потім повернулися назад і дочистили дорогу до кінця.

11. Пожежного, що врятував дитину з палаючого будинку, через 17 років запросили на її випускний.

12. Оголошення на дверях ресторану: “Людині, котрий риється в наших сміттєвих баках у пошуках їжі.

Ти людина і вартий більше, ніж їжа з сміттєвих баків. Будь ласка, приходь в години роботи ресторану і ми безкоштовно дамо тобі сендвіч, овочі і склянку води. Ми не будемо нічого питати у тебе.

Твій друг власник ресторану

13. Чоловік щороку проходить триатлонну трасу разом зі своєю 13-річною дочкою, хвору на ДЦП.

14. Цей літній чоловік був покликаний в армію під час Другої світової війни і не зміг закінчити школу. У 98 років він нарешті зробив це.

15. У 1998 році офіцер Пітер Гетц врятував дівчинку під час пожежі. З 2016 він прийшов привітати її з закінченням коледжу.

16. 92-річний чоловік малює листівку для своєї дружини.

17. Професор в коледжі. Няня однієї з його студенток не змогла вийти на роботу і жінці довелося взяти чотиримісячну доньку на заняття. Дівчинка почала вередувати, тому професор вчинив як справжній батько. Він провів так все заняття!

18. Австралійський парамедік допомагає вмираючій людині виконати свою мрію – побачити море.

19. 94-річний Кейт Девісон, що залишився самотнім після смерті дружини, побудував басейн для всіх сусідських дітей.

20. Після місяця в лікарні дідуся нарешті перевели в палату, де він міг виглянути у вікно. Його внукові хотілося, щоб це було першим, що він побачить, коли прокинеться.

(Напис на будівлі: “Доброго ранку, дідусь”)

 

Marija Bern – Bored Panda

© 2018, ukrcoc.org. Використання будь-якого матеріалу, що міститься на цьому сайті, дозволене тільки із гіперпосиланням на цей сайт

loading
×


development - priest Oleksii Holchuk