warning icon
YOUR BROWSER IS OUT OF DATE!

This website uses the latest web technologies so it requires an up-to-date, fast browser!
Please try Firefox or Chrome!

За два місяці Лютий-Березень ми зібрали та відправили 12 важких пакунків у різні куточки України.

Наша парафія Святого Вознесіння ПЦУ, зібрала багато одягу, взуття, іграшок, постільної білизни, ковдри, засоби особистої гігієни, підгузки для дітей та дорослих, цукерки та ін.

Ця вся допомога розподіляється між нашими постійними друзями та підопічними: як завжди дитячий будинок у м. Кропивницький (де перебувають діти віком від трьох до 18 років); Донецька область м.Маріуполь (Донецька Єпархія ПЦУ, яка опікується переселенцями, біженцями та будинком престарілих у зоні розмежування), м.Покровськ (новостворена парафія ПЦУ – настоятель Олександр Солдатенко); заслужений волонтер України Оксана Червоная (постійно опікується справами військових); волонтер Марта Левченко (опікується сім’ями з дітьми, що проживають за межею бідності, а також створила «Місто добра» для мам з дітьми, що опинились на вулиці без даху над головою).

Усе те, що ми відправили у січні, вже доставлене у місця призначення та було роздане тим хто має потребу та дуже чекав нашої допомоги. З ініціативи волонтера Оксани Червоная, всі речі для новонароджених, що ми відправили на її адресу були розподілені між військовослужбовцями, які щойно стали батьками. З слів Оксани, нині у військових справжній «бебі-бум».

Ми віримо, що допомагаючи військовим та їхнім сім’ям, ми допомагаємо нашій країні. Наш обов’язок піклуватись про наших героїв, що своїм життям боронять нашу країну від російського агресора.

Допомогу від нас отримали також Товариство Сліпих (УТОС Нововолинськ), та громадська організація «Світ для дітей», яка об’єднує сім’ї з дітьми, що мають особливі потреби. Завдяки нашим парафіянам Аліні та Юрію Баюрак для діток з інвалідністю, та для вихованців дитячого будинку було передано вітаміни та жарознижуючі препарати виробництва США.

Наша благодійна діяльність постійно надихає на добрі справи парафіян та їхні родини. Так завдяки сім’ї Бакалець та пані Феодорі було закуплено для дитячого будинку сантехніку, яка уже давно вийшла з ладу у цьому закладі.

Ми щиро дякуємо усім хто долучається до нашої громади і стає частинкою цієї великої справи для нашої країни, для тих хто проживає в Україні і не має можливості забезпечити себе або своїх близьких такими необхідними речами, як одяг або взуття чи засобами гігієни .

Запрошуємо усіх приєднуватись до благодійності! В Україні найбільшу потребу мають люди з інвалідністю, дуже потрібні підгузки для  дорослих та дітей та інші засоби гігієни. Дітки в дитячому будинку постійно мріють про нові іграшки, засоби догляду, цукерки, какао, мають потребу у вітамінах, адже потрапляють у заклад уже дуже виснаженими і занедбаними. Є постійна потреба у взутті, адже діти дуже швидко його зношують.

 

© 2019, ukrcoc.org. Використання будь-якого матеріалу, що міститься на цьому сайті, дозволене тільки із гіперпосиланням на цей сайт

loading
×


development - priest Oleksii Holchuk