warning icon
YOUR BROWSER IS OUT OF DATE!

This website uses the latest web technologies so it requires an up-to-date, fast browser!
Please try Firefox or Chrome!

У пасхальний період Святовознесенська громада продовжила свою роботу по збору гуманітарної допомоги. Дуже важливо, що до нашої ініціативи долучаються нові люди.

Завдяки кожному небайдужому, ми змогли зібрати знову 6 пакунків для України.

Цього разу була відправлена велика кількість допоміжного обладнання  – милиці, ходуни, тростини. Також важливим є те, що ми відправляємо підгузки та інші засоби гігієни, дитяче харчування.

Як завжди найбільше допомоги отримають діти позбавленні батьківського піклування, які знаходяться в соціальному центрі. Для них ми постійно передаємо одяг, взуття, іграшки, засоби гігієни, солодощі, книги.

Ще одним з напрямків допомоги є сім’ї військовослужбовців. В США дуже поширене  явище допомоги своїм ветеранам. Ми намагаємось також зробити хоч найменші кроки в напрямку допомоги сім’ям захисників України. Зі слів волонтерів, у наших військових справжній «бейбі-бум», тому для них наша парафія збирає найкращі іграшки, одяг, взуття, засоби по догляду за малятами. За що наші військові дуже вдячні і просять передати їхні слова кожному хто їм надає допомогу.

Також ми стараємось допомогти прифронтовій зоні. Через парафії Православної Церкви України передаємо допомогу тим, кому доводиться жити поруч з війною.

 

 Доки ми збираємо і готуємо наші посилки, попередні пакунки, зазвичай, уже прибувають у місця їх призначення. Ми тримаємо постійно зв’язок з волонтерами, вихователями, священиками які є продовженням нашої місії в Україні. Постійно отримуємо від них фото, які свідчать про те, що наші речі потрапляють у руки тим, кому вони призначені.

Як завжди –  слова вдячності і радісні посмішки від вихованців реабілітаційного центру. Для них уже є традицією отримувати від нас передачі. Діти з нетерпінням постійно питають у вихователів чи друзі з США їм передали якісь гостинці. Адже більшість цих дітей, зазвичай, ніколи не бачили нормальних іграшок чи зручного одягу та взуття, але й не отримували необхідного виховання та піклування. Для них ми збираємо одяг, взуття, іграшки, солодощі, канцелярські засоби, сумки, портфелі, засоби гігієни.

Цього разу через священиків Кіровоградської єпархії були передані гостинці дітям, котрі перебувають у проти-туберкульозному закладі. Багато дітей і сімей з цього закладу потребують підтримки і допомоги.

Ще, допомогу від нас отримали сім’ї в яких підростають діти з обмеженими фізичними можливостями. Стараємось по можливості направляти для них підгузки різних розмірів, засоби допомоги, вітаміни та лікувальні препарати. Велика є потреба у спеціалізованих колясках та інших речах, які полегшують реабілітацію чи догляд за такими дітками.

Щиро дякуємо Вам, за те, що відгукуєтесь і підтримуєте нашу ініціативу. Ми спільно змінюємо цей неідеальний світ на краще!

 

© 2019, ukrcoc.org. Використання будь-якого матеріалу, що міститься на цьому сайті, дозволене тільки із гіперпосиланням на цей сайт

loading
×


development - priest Oleksii Holchuk