warning icon
YOUR BROWSER IS OUT OF DATE!

This website uses the latest web technologies so it requires an up-to-date, fast browser!
Please try Firefox or Chrome!

15 грудня відбулось перше зимове свято – до нашої Свято-Вознесенської громади завітав святий Миколай. Діти чекали його та приготували для нього зустріч. Вони співали й танцювали та розповідали вірші. Саме головне – вивчили життя святого і відповідали на питання аби отримати подарунки.

Наше свято намагались зіпсувати чортенята та вредна баба Явдоха. Але так як діти добре вчились у Недільній Школі, вони знають молитви, щоб не підпускати до себе нечисту силу.  Коли прийшов Святий Миколай, він і чортиків провчив і діткам подарунки роздав.

Велика подяка кожному учаснику свята: батькам за виховання дітей при українській церкві; дітям за старання; акторам за гру (особлива подяка Марині Гаврильчук); музкерівнику, яка навчала дітей співу до свята Іванні Гуль; художньому керівнику дитячого таночку Ірині Хань; ведучій святкового концерту Оксані Семирозум; сценаристу Наталії Гольчук; за фото і художній майстерклас Христині Посіко.

Окрема вдячність усім господиням за смачні страви до святкового столу, адже ніяке українське свято не відбувається без смачних наїдків!

 

© 2019, ukrcoc.org. Використання будь-якого матеріалу, що міститься на цьому сайті, дозволене тільки із гіперпосиланням на цей сайт

LEAVE A REPLY

loading
×


development - priest Oleksii Holchuk