warning icon
YOUR BROWSER IS OUT OF DATE!

This website uses the latest web technologies so it requires an up-to-date, fast browser!
Please try Firefox or Chrome!

Такий очікуваний період різдвяних свят, на жаль, уже завершується. Колядки поспівали, в гості сходили та посвяткували, воду свячену пили і на рік запаслись, домівки окропили. І залишили нам ці свята гарні позитивні спогади та емоції.

Свято-Вознесенська громада найурочистіше відзначає спільну святу вечерю 18 січня перед Водохрещем.

Наші господині приготували смачну святкову пісну вечерю під керівництвом Іриної Сухої. Маленькі та дорослі члени громади готували цікаву розважальну програму для гостей, котрих у нас на святі зібралось дуже багато.

Учні недільної школи разом з батьками представили вертеп за мотивами відомої повісті М.Гоголя «Ніч перед Різдвом». Діти дуже старались передати настрій  і позитив глядачам, а всі присутні в залі віддячили діткам своїми позитивними емоціями та оплесками.

Щиро дякуємо учасникам дитячого вертепу і тим хто допомагав у його підготовці:

Ведуча – Оксана Семирозум; Помічник – Оксана Данченко; сценарій і постановка – Наталія Гольчук.

Діти: Солоха – Маргарита Гольчук, дяк – Віталій Сухий, Чортик – Анастасія Сильчук, Козаки: Ернест Паченко, Максим Чорняк, Олексій Гольчук; Звіздар  – Василь Кульматицький; Колядники: Дарина Ердоган, Олена Курпіта, Христина Веприк, Тетяна Паченко  та Каміла Паченко, Тетяна Бучинська, Софія Данченко, Ангеліна Веприк; Маленький пастушок – Ілля Веприк.

 

Особливим подарунком для усіх став вертеп у виконанні дорослих. Уже другий рік поспіль Свято-Вознесенська громада дарує своїм гостям «Вертеп з родзинкою» від відомого українського письменника, сценариста, казкаря – Сашка Лірника. Цьогоріч наш колектив зупинився на сценарії написаному у 2010 році, котрий поєднав у собі історію Різдва та реалії сучасної України. Актори чудово передали атмосферу, емоції і гарний настрій цього вертепу присутнім.

Велика подяка дорослим акторам за їх неперевершену гру (навіть Голівуд може позаздрити нашому зірковому складу):

Ірод цар всіма любимий – Андрій Рівний;

Прокурор – «чєм то сєводня огорчьон» – Роман Стасишин;

Бєня, а звать Кобзон – Богдан Табака;

Пастушки, які пасли воли і овечки: Наталія Березовська, Аліна Баюрак та Валентина Глушак;

Три славнії царі з МВФ (Міжнародний Валютний Фонд) – Микола Гайванович, Володимир Ворощук та Олег Ворощук;

Чорти, котрі «усі пєчальні тєми, порєшають без праблєми» – Марина Гаврильчук та Юрій Баюрак;

Сміливий воїн УПА – Михайло Веприк;

Шахтар донецький – Іван Сухий.

Ангел – вісник – Інна Хепплевайт;

Смерть яка нас не лякає а лиш Ірода шукає – Оксана Данченко.

Багато зусиль для організації, підготовки та проведення свята приклав настоятель парафії священик Олексій Гольчук. Вміння настоятеля об’єднати, надихати, організовувати та бути “в ногу з часом” дало хороший результат. Також, ми вдячні Христині Несторяк за допомогу у постановці дорослого вертепу.

Наше свято прикрасили співом: Ангеліна Веприк та Олена Курпіта, а також Христина Веприк для гостей свята грала на фортепіано колядку «Нова радість».

Велика допомога з озвученням свята була від Володимира Бережницького учасника гурту «Зорепад», також музичний супровід колядок на акордеоні  від регента церковного хору – Мирона Грицика та чудове і позитивне виконання колядок від пана Михайла.

А для того аби поділитись з вами гарними моменти зі свята, пропонуємо вашій увазі фото від керівника  дитячого художнього гуртка при нашій парафії – Христини Посіко.

 

 

© 2020, ukrcoc.org. Використання будь-якого матеріалу, що міститься на цьому сайті, дозволене тільки із гіперпосиланням на цей сайт

LEAVE A REPLY

loading
×


development - priest Oleksii Holchuk