warning icon
YOUR BROWSER IS OUT OF DATE!

This website uses the latest web technologies so it requires an up-to-date, fast browser!
Please try Firefox or Chrome!

Щонеділі, по закінченні Літургії, ми проводимо заняття недільної школи для наших маленьких християн. Даємо їм знання Христової проповіді, вивчаємо біблійні історії. Щоб уроки були цікавішими – проводимо майстер класи приурочені до церковних свят.

Наші вихованці разом зі своїми батьками перед святом Стрітення Господнього за традицією прикрашали свічки. А на саме свято їх освятив священик.

Перед початком посту ми провели урок на тему «запусти на піст» . Поговорили про піст, про стримання, від чого слід утриматись діткам. І самою цікавою частиною уроку було приготування домашньої випічки.

За звичаєм перед постом українці готували вареники, пироги і навіть млинці. А наші учні під керівництвом Оксани Хань випікали смачні круасани і корзинки. Готовими виробами пригостили батьків і усіх бажаючих. Задоволення у дітей було багато. Як виявилось, малюки дуже люблять допомагати у приготуванні страв.

Також, наші наймолодші прихожани, мають можливість відвідувати художній гурток і розвивати свої таланти під керівництвом Хритини Посіко.

Наразі, у зв’язку із впровадження карантину для усіх навчальних закладів, ми теж вимушені призупинити заняття недільної школи. Щоб дітки цих два тижні, не думали, що про Бога говоримо лише в церкві, для цього велике значення має ваше домашнє релігійне виховання. Моліться з ними перед сном, показуйте їм власний добрий приклад. Розмовляйте з ними про Бога. Читайте дитячу біблію. І як будете готуватись до сповіді перед Пасхою, пояснюйте дітям, що ви теж готуєтесь до сповіді. Щоб вони не вважали, що сповіть це те що відбувається лише один раз, а більше цього робити не треба. Ви є найбільшим прикладом для власних дітей!

© 2020, ukrcoc.org. Використання будь-якого матеріалу, що міститься на цьому сайті, дозволене тільки із гіперпосиланням на цей сайт

LEAVE A REPLY

loading
×


development - priest Oleksii Holchuk