Щонеділі, по закінченні Літургії, ми проводимо заняття недільної школи для наших маленьких християн. Даємо їм знання Христової проповіді, вивчаємо біблійні історії. Щоб уроки були цікавішими – проводимо майстер класи приурочені до церковних свят.

Наші вихованці разом зі своїми батьками перед святом Стрітення Господнього за традицією прикрашали свічки. А на саме свято їх освятив священик.

Перед початком посту ми провели урок на тему «запусти на піст» . Поговорили про піст, про стримання, від чого слід утриматись діткам. І самою цікавою частиною уроку було приготування домашньої випічки.

За звичаєм перед постом українці готували вареники, пироги і навіть млинці. А наші учні під керівництвом Оксани Хань випікали смачні круасани і корзинки. Готовими виробами пригостили батьків і усіх бажаючих. Задоволення у дітей було багато. Як виявилось, малюки дуже люблять допомагати у приготуванні страв.

Також, наші наймолодші прихожани, мають можливість відвідувати художній гурток і розвивати свої таланти під керівництвом Хритини Посіко.

Наразі, у зв’язку із впровадження карантину для усіх навчальних закладів, ми теж вимушені призупинити заняття недільної школи. Щоб дітки цих два тижні, не думали, що про Бога говоримо лише в церкві, для цього велике значення має ваше домашнє релігійне виховання. Моліться з ними перед сном, показуйте їм власний добрий приклад. Розмовляйте з ними про Бога. Читайте дитячу біблію. І як будете готуватись до сповіді перед Пасхою, пояснюйте дітям, що ви теж готуєтесь до сповіді. Щоб вони не вважали, що сповіть це те що відбувається лише один раз, а більше цього робити не треба. Ви є найбільшим прикладом для власних дітей!

LEAVE A REPLY

loading
×